2017-10

HİZMET FARKIMIZ

 Müşterilerimiz, mevsiminde en taze ve sağlıklı ürünleri Kale Hipermarketleri meyve-sebze reyonunda kolaylıkla bulabilir.
Türkiye’nin en güvenilir meyve-sebze tedarikçilerinden gelen ürünlerimiz günlük olarak stoklanır ve sunulur. Bozulmuş ya da bozulmaya yüz tutmuş ürünler, müşteriye sunulmadan önce titizlikle ayıklanır. Reyonlarımız, hijyen koşullarının gerektirdiği standartlarda hizmet verir. Vitamin deposu meyve ve sebzeler, Kale Hipermarket güvencesi ve uygun fiyatlarla değerli müşterilerimizin mutfaklarına girer. Manav ustalarımız ve yardımcıları, meyve-sebze reyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yardıma hazırdır. Günlük ve taze ürünlerimizi, seçerek alabilir, güvenle tüketebilirsiniz.


 


Kale Hipermarketlerinde, Ürünlerimiz güvenli ve hijyenik koşullarda işlenir; mağazalarımızda müşterilerimizin beğenisine sunulur. Lezzetli ve besleyici değeri yüksek et çeşitlerimiz kasap ustalarımızın ve yardımcılarının gözettiği yüksek hijyen koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanır.

 

Şarküteri ürünlerimiz, Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden alınır.
Tüm mağazalarımızda, şarküteri ürünlerinin muhafaza edilmesi için gerekli sıhhi ve fiziki ortam en yüksek koşullarda sağlanır. Şarküteri ustalarımız ve yardımcıları, ürünlerin bozulmaması için gerekli koşulların sağlanması ve en hijyenik şekilde sunulması için eğitilir. Müşterilerimiz süt, peynir, kahvaltılık vb şarküteri ürününü geniş bir marka, kalite ve fiyat seçeneğinde tüm Kale Hipermarketlerinde bulabilirsiniz.


 Benzer İçerikler

Yorum Ekle